Kokybės sertifikatas

Vykdant Europinės paramos priemonę "Produktų sertifikavimas siekiant didinti įmonės eksportą" (VP2-2.1-ŪM-04-K-03-141) bendrovė sulaukė tarptautinio savo išleidžiamos produkcijos iš WPC (medžio-plastiko kompozito) pripažinimo.

Projekto eigoje Vokietijos laboratorija SKZ atliko WPC terasinių lentų (prekinis ženklas InoWood®) tyrimus ir patvirtino, kad UAB Intervilža produktai atitinka WPC gaminotjų asociacijos QG-Holzwerkstoffe keliamus reikalavimus. Vienas iš jų - kokybės vadybos kontrolė. Tuo tikslu šios institucijos komisija atliko gamyklos kokybės valdymo sistemos inspekciją ir 2013 m. lapkričio 8 dieną išdavė kokybės sertifikatą.

Tai itin svarbus gamyklos produkcijos kokybės įvertinimas, kurį turi vos keletas didžiųjų Vakarų Europos gamintojų.

Nuo šiol InoWood® pagrįstai gali naudoti jai suteiktą kokybės etiketę:

QG InoDeck Big

Gamyklai 26-eji !!!

2016 metų vasario 14-tą dieną gamyklos kolektyvas ramiai, be triukšmo pažymėjo 26-ąjį gimtadienį. Panašu, pavasaris jau atrieda atidunda. Artėjantis statybų sezonas žada būti karštas, tad nėra kada atsipalaiduoti - reikia tam tinkamai pasiruošti.

Absoliuti naujiena !!!

DĖMESIO DĖMESIO !!! Absoliuti naujiena lauko terasų rinkoje.

Šildomos lauko terasos. Žiūrėkite trumpą pristatymą

Naudingai apie PVC produktų kokybę

Nemažai gamintojų, siekdami maksimaliai atpiginti žaliavą, naudoja itin didelį užpildo - kreidos (CaCO3) - kiekį, ko pasekoje plastikas tampa trapus (ypač prie minusinės temperatūros), lengvai plyšta, pagaliau tampa labiau panašus į popierių nei į plastiką. Dėl per didelio kreidos kiekio, UV filtrų nenaudojimo balta dailylentė, veikiant UV saulės spinduliams, greit pagelsta, praranda savo pirminę estetinę išvaizdą.

Kitas būdas atpiginti produkto savikainą - sumažinti lentelės svorį išploninant sienelių storį. Dėl to vėl gi prarandamas produkto tvirtumas, atsparumas išoriniams veiksniams.

Planuodami įsigyti plastikinės apdailos produktų, įsitikinkite, ar dailylentė, arba montavimo profilis nėra trapus. Galima išmėginti piešuko principą: pabraukite paprastu pieštuku lentelės paviršiumi. Jei lentelės paviršius yra natūraliai blizgus (nepainioti su lakuotais paviršiais), grafitas lengvai slysta paviršiumi, praktiškai nepalikdamas pėdsako, tikėtina, žaliavos kokybė yra pakankama tokiam produktui. Jei piešiate lyg ant popieriaus, reiškia dėl didelio kreidos kiekio žaliava tampa porėta, todėl grafitas lengvai užpildo esančias mikroporas. Dėl to toks produktas ne tik bus trapus, bet į esančios mikroporos lengvai "priims" dulkes ir mikroorganizmus.

Mes neaukojame kokybės siekdami naudos. Užtikriname, kad gamyboje naudojamos kokybiškos žaliavos, todėl galime būti ramūs dėl išleidžiamos produkcijos kokybės.

(bus daugiau)

UAB Intervilza © 2017