Naudingai apie PVC produktų kokybę

Nemažai gamintojų, siekdami maksimaliai atpiginti žaliavą, naudoja itin didelį užpildo - kreidos (CaCO3) - kiekį, ko pasekoje plastikas tampa trapus (ypač prie minusinės temperatūros), lengvai plyšta, pagaliau tampa labiau panašus į popierių nei į plastiką. Dėl per didelio kreidos kiekio, UV filtrų nenaudojimo balta dailylentė, veikiant UV saulės spinduliams, greit pagelsta, praranda savo pirminę estetinę išvaizdą.

Kitas būdas atpiginti produkto savikainą - sumažinti lentelės svorį išploninant sienelių storį. Dėl to vėl gi prarandamas produkto tvirtumas, atsparumas išoriniams veiksniams.

Planuodami įsigyti plastikinės apdailos produktų, įsitikinkite, ar dailylentė, arba montavimo profilis nėra trapus. Galima išmėginti piešuko principą: pabraukite paprastu pieštuku lentelės paviršiumi. Jei lentelės paviršius yra natūraliai blizgus (nepainioti su lakuotais paviršiais), grafitas lengvai slysta paviršiumi, praktiškai nepalikdamas pėdsako, tikėtina, žaliavos kokybė yra pakankama tokiam produktui. Jei piešiate lyg ant popieriaus, reiškia dėl didelio kreidos kiekio žaliava tampa porėta, todėl grafitas lengvai užpildo esančias mikroporas. Dėl to toks produktas ne tik bus trapus, bet į esančios mikroporos lengvai "priims" dulkes ir mikroorganizmus.

Mes neaukojame kokybės siekdami naudos. Užtikriname, kad gamyboje naudojamos kokybiškos žaliavos, todėl galime būti ramūs dėl išleidžiamos produkcijos kokybės.

(bus daugiau)

UAB Intervilza © 2017